درباره ما

سوابق علمی مدیران شرکت مشاوره و بازاریابی پیشگامان فناوری اطلاعات آروین

☑️ سوابق علمی مدیرعامل:

ایشان دارای مدرک کاردانی در رشته فناوری اطلاعات و دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات گرایش امنیت اطلاعات و دارای مدرک درسطح کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار بوده و در این خصوص تجارب بسیار بالایی دارد.

☑️ سوابق علمی رئیس هیئت مدیره:

ایشان دارای مدرک درسطح کاردانی رشته بازاریابی و دارای مدرک درسطح کارشناسی در رشته مدیریت بازرگانی و دارای مدرک درسطح کارشناسی ارشد رشته مدیریت اجرایی گرایش استراتژیک و  دارای مدرک درسطح دکتری رشته مدیریت راهبردی کسب و کار و دارای مدرک پروفسوری افتخاری در رشته تجارت الکترونیک می باشد که از سال ۱۳۸۰ تا کنون در حدود بالای ۵ هزار نفر آموزش بازاریاب در حوزه های مختلف داشته و به بسیاری از شرکتها و کارخانجات معتبر سطح کشور مشاوره افزایش فروش، خدمات ثبتی، تبلیغاتی ارایه نموده است.

شرکت مشاوره و بازاریابی پیشگامان فناوری اطلاعات آروین زیر نظر موسسه حقوقی و مشاوره ای عدالت اصناف ائل دار تحت نام تجاری “آروین ثبت”

 به عنوان یک موسسه معتبر همراه با کادری مجرب زیر نظر وکلای دارای پروانه وکالت پایه یک از دادگستری و کانون وکلا با سابقه و متخصص شروع به فعالیت نموده است. سامانه تخصصی آروین ثبت، با بهره گیری سالها تجربه و کادری مجرب و متخصص در زمینه های ثبت شرکت، ثبت برند و تنظیم وکالت، ثبت شرکت ها ، ثبت صورتجلسات شرکت ها و … در سطوح بسیار تخصصی به مشتریان محترم خدمات ارائه می کند.

هدف ما ارائه خدمات بهتر و VIP به مدیران محترم شرکت ها و موسسات غیر تجاری می باشد. بدین منظور با بهره گیری از برترین فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی، خدماتی، اتوماسیون و مهم تر از همه نیروی انسانی کارآمد، کارشناس آروین ثبتی نیاز مشتریانمان، که با اهمیت ترین سرمایه آروین ثبت می باشند، بوده ایم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات، می توانید در سایت درخواست مشاوره رایگان خود را ثبت نمائید. بسرعت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین استفاده از سایر روش های ارتباطی نظیر تلگرام نیز مهیا می باشد.

معنی (آروین) = (باتجربه) می باشد.

اعضای تیم آروین ثبت

عضویت در خبرنامه

جهت اطلاع از آخرین تخفیفات و جشنواره های آروین ثبت ثبت نام نمایید.

کپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

ارتباط با واتس آپ درخواست مشاوره رایگان