مجوزات و اعتبارات

روزنامه رسمی و آگهی تاسیس موسسه حقوقی مشاوره ای عدالت اصناف ائل دار

روزنامه رسمی و آگهی تاسیس موسسه حقوقی مشاوره ای عدالت اصناف ائل دار به شماره ثبت 2503 دارای شناسه ملی 14005517134 که در مورخه 16/10/1394 به کمک وکلای دادگستری و کارشناسان محترم حقوقی با موضوع فعالیت مشاوره حقوقی به عموم مردم، اصناف، شرکتها و کارخانجات در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری تبریز تاسیس و ثبت گردید.

روزنامه رسمی و آگهی تاسیس شرکت مشاوره و بازاریابی پیشگامان فناوری اطلاعات آروین

روزنامه رسمی و آگهی تاسیس شرکت مشاوره و بازاریابی پیشگامان فناوری اطلاعات آروین به شماره ثبت 48549 دارای شناسه ملی 14008348662 که در مورخه 31/02/1398 به کمک وکلای دادگستری و کارشناسان محترم حقوقی و همکاران باتجربه و اساتید محترم فعال در بخش مدیریت و بازاریابی در زمینه خدمات ثبتی با موضوع فعالیت ارایه مشاوره و انجام خدمات پشتیبانی اداری در زمینه های مختلف اداری برای عموم مردم، اصناف، شرکتها و کارخانجات در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری تبریز تاسیس و ثبت گردید.

نشان ملی ثبت (رسانه) از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

نشان ملی ثبت (رسانه) از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر می گردد. این نشان تنها به وبسایتهای که هویت حقوقی آنان تائید شده باشد و دارای مجوزهای قانونی مرتبط نیز باشند اعطا می گردد. آروین ثبت با توجه به مجوزهای قانونی اخذ شده موفق به دریافت این نشان گردیده است و مشتریان می توانند با اطمینان خاطر، از خدمات آروین ثبت استفاده نمایند.

نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت

نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت صادر می گردد. این نماد به معنی این است که مشتریان می توانند با اطمینان کامل از خدمات آروین ثبت استفاده نموده و سفارشات و تراکنش های مالی خود را آنلاین انجام دهند. این نشان پس از ممیزی مدارک حقوقی و تائید مجوزهای اجرایی آروین ثبت صادر شده است.

پروتکل امن SSL از شرکت امنیتی جهت امنیت در خرید مشتریان آروین ثبت

گواهینامه SSL  برای شرکتها و مشتریان این امکان را فراهم می کند که بتوانند با اطمینان اطلاعات خصوصی شان را مانند شماره کارت اعتباری، به یک وب سایت بطور محرمانه ارسال کنند. در حال حاضر از الزمات سازمان توسعه تجارت الکترونیک ایران جهت دوستاره کردن نماد اعتماد اخذ پروتکل امن SSL  برای وبسایتها می باشد. اکنون می توانید با امنیت و اطمنیان کامل نسبت به ثبت سفارش خود در وبسایت آروین ثبت اقدام فرمائید.

پروانه کانون آگهی و تبلیغاتی دایره ایده های نو از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

پروانه کانون آگهی و تبلیغاتی دایره ایده های نو توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجانشرقی بعد از طی مراحل اداری و طی آزمونهای تخصصی و مصاحبه مسئولین حراست وزارت مذکور، به شرکت آروین ثبت جهت اطلاعات رسانی و تبلیغات اینترنتی و سنتی خدمات مربوط به موضوع فعالیت شرکت صادر گردیده است.

پروانه نشردیجیتال از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

پروانه نشر دیجیتال مبتنی بر حامل و برخط توسط مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بعد از طی مراحل اداری و اخذ مدارک و اخذ آزمون آنلاین، به شرکت آروین ثبت جهت نشردیجیتال مبتنی برحامل و برخط و ارایه محتوی مربوط به خدمات اساسنامه شرکت صادر گردیده است.

پروانه و گواهینامه وکالت پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری آذربایجانشرقی

پروانه و گواهینامه وکالت پایه یک دادگستری توسط کانون وکلای دادگستری آذربایجانشرقی بشرط دارابودن مدرک لیسانس حقوق و بعد از اخذ آزمونهای کتبی و مصاحبه و بعد از گزارندن دوره های کارآموزی جهت انجام خدمات حقوقی ثبتی مربوط به اساسنامه و موضوع فعالیت شرکت آروین ثبت صادر گردیده است.

گواهینامه آموزشی حقوق اداری از دانشگاه جامع علمی و کاربردی

گواهینامه آموزشی حقوق اداری (سازمانهای اداری و اجرایی کشور) توسط مرکز آموزش علمی کاربردی جهادکشاورزی دانشگاه جامع علمی و کاربردی بعد از گزراندن دوره تخصصی 12 ساعته جهت آشنایی با حقوق اداری و اجرایی کشور به شرکت مشاوره آروین ثبت صادر گردیده است.

گواهینامه سیستم مدیریت رضایت مندی مشتری 10004:2012 ISO از سازمان ملی استاندارد ایران

گواهینامه پایان دوره سیستم مدیریت رضایت مندی مشتری ایزو 10004:2012 توسط مرکز آموزش همکار سازمان ملی استاندارد در سطح ملی بعد از گزراندن دوره تخصصی 60 ساعته و اخذ آزمون جهت ارایه خدمات هرچه بهتر به مشتریان و جلب رضایت مشتریان شرکت آروین ثبت صادر گردیده است.

گواهی حضور در دوره آموزشی عارضه یابی واحدهای صنفی از سازمان فنی و حرفه ای

گواهی حضور در دوره آموزشی عارضه یابی واحدهای صنفی توسط آموزشگاه آزاد پارس پندار نهاد سازمان فنی و حرفه ای بعد از گذراندن دوره تخصصی 40 ساعته برای عارضه یابی واحدهای صنفی و مشتریان صنفی آروین ثبت جهت ارائه خدمات بهتر با عارضه یابی واحد مربوطه صادر گردیده است.

گواهی تجارت الکترونیک کسب و کار اینترنتی ازآزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات لایتک دانشگاه صنعتی شریف

گواهینامه پایان دوره تجارت الکترونیک وب و کسب و کار اینترنتی توسط آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات لایتک دانشگاه صنعتی شریف در جهت هرچه بهتر راه اندازی کسب و کار اینترنتی و تجارت الکترونیک و ارایه خدمات باکیفیت به مشتریان آروین ثبت صادر گردیده است.

درخواست مشاوره رایگان

جهت ارتباط با واحد مشاورین و کارشناسان حقوقی آروین ثبت شماره خود را ثبت نمایید

کپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

کافیست خدمات درخواستی خود را در قالب (ثبت شرکت/ثبت برند/ثبت اثر/ثبت طرح/ثبت نرم افزار) به شماره سامانه ۵۰۰۰۲۴۱۱۳۳ ارسال نموده تا دراسرع وقت کارشناسان ما باشما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره رایگان